Terezička se od nás odstěhovala, abychom jí nelezli na nervy, páč nás už měla plné zoubky. A to stěhování jí tak prospělo, že si spokojeně užívá svoji paničku, kterou nikomu jinému nepůjčuje a touto dobou slaví 17. narozeniny!
Tolik moc roků žádný jiný kočičák z Kočkolandu neoslavil. Terezka je prostě borka.
Přejeme jí hodně zdravíčka a ať si svoji paničku užívá ještě spoustu let!
![]() |
| Terezka tenkrát v roce 2009. |

Žádné komentáře:
Okomentovat