Lidé, kteří nemají rádi kočky, se v příštím životě narodí jako myši. (Faith Resnick)

14. března 2016

Jsme plní energie

Tak už jsme se po operacích zahojili, Jůle dorostla ofinka a jsme plní energie, až paničce přechází zrak. Chtěla nás vyfotit, jak jsme pěkní modelové a modelky, ale s našim nikterak kvalitním fotoaparátem měla smůlu. Nafotila spoustu šmouh, větší, menší, bílé i mourované.
Panička říkala, že jsme nepolepšitelní a že si teda zadřela, když si nás pustila domů. V pátek jsme paničku trochu potrénovali, nablili jsme jí do postele, aby si procvičila převlékání povlečení, my ji moc rádi pomáháme, třeba děláním tunelů pod prostěradlem. Terka chtěla o víkendu vyprášit kožíšek Růže nebo Božence, ale protože panička šikovná umí otevírat a zavírat dveře, tak aby se nepotkaly, zmlátila Terka spícího Kubíka a taky si počíhala na Lízu.  
Panička a páníček se chystají na opravu koupelny a to teprve bude, říkala panička. Spousta hluku, my budeme určitě vyděšení a naježení, nebudeme chtít být spolu a poslouchat paničku. Ta už z toho má bezesné noci teď. Kam nás schová, budou nám obkládat záchodky, tak to budeme muset chodit někam jinam. Panička se děsí, že to bude hrůza, ale to nás nezná, my jsme přece miláčci, co by si panička bez nás počala? Kdo by jí tak líbezně hrál na nervy :-)
 
Mimi v pelíšku

Bobi žehlí prádlo

Mimi a Bobi

Mimi a Bobi v záchvatu boje

Kubíček zírá

Neprovokuj nebo tě kousnu do hlavy

Jůla s novou ofinou


Jůla nemá ráda, když jí panička čistí ucho

Bílý špion
 
Bílý špion na mě číhá

Naše nová sestřenice Eliška ze Zlína
 

1 komentář: