Lidé, kteří nemají rádi kočky, se v příštím životě narodí jako myši. (Faith Resnick)

4. května 2015

Panička nevděčná

Panička lítala a chystala na prodloužený víkend. Čekali jsme totiž návštěvu a panička stlala pro návštěvu pelíšky. Taky poklízela a páníček nakládal maso. No a my jsme museli samozřejmě pomáhat. Ne že by nám to panička nakázala, ale to my dobrovolně. Prettynka s Michálkem žehlili ubrus v kuchyni, aby nebyl pokrčený. Panička vrčela něco o chlupatých potvorách, ale Pretty s Míšou žehlili dál, přece se nenechají rušit.
Pomohli jsme paničce také s těma pelíškama v pokoji pro hosty. Ferda uválel jednu postel, pěkně ji zachlupil a rozvrtal, jako by si dělal noru. A Terezka se postarala o manželskou dvoupostel. Alespoň panička má pifku na Terku. Prostědla byla poskákaná, drápkama Terka vyrobila asi tisíc dírek, rozumějte krajku a taky pár větších děr, aby se dala prostrčit tlapička. Co kdyby se pod prostěradlem něco našlo? Nenašlo. Prostěradla letěla do popelnice a panička se konečně naučila zavírat dveře.
A když návštěva dorazila, dostala panička krásnou kytici tulipánů. Dala ji do kuchyně na ten vyžehlený ubrus, náramně se tam hodila. Jenže Kubík neocenil ani žehlení ani tulipány. Vázu shodil, otřískal, tulipány polámal a svátečně nažehlený ubrus celý zmáčel. Tak nám panička říká vy pomocníci, taky že má proč. Bez nás by to určitě nezvládla načas.  

 
 

1 komentář:

  1. Ale bylo to super! Kočičákům děkujeme, že nám to tak pěkně nachystali!!!!!

    OdpovědětVymazat