Lidé, kteří nemají rádi kočky, se v příštím životě narodí jako myši. (Faith Resnick)

11. prosince 2014

Zase ta Jůlie

Jůlinka už je zase nemocná. Už po několikáté se jí vrátil do ouška zánět. Panička jí kape kapky, dává antibiotický sirup a Jůlinka se zlobí a zlobí. A tak bude muset Julča na operaci. Pan doktor jí ouško rozřízne, vyčistí a zašije a Julča už zánět mít nebude. Bohužel bude Julča na jedno ouško hluchá. Ale to nevadí, druhým uslyší co potřebuje a ven nechodí, tak jí nehrozí, že by přeslechla auto nebo zlé psisko.
Panička se zlobí na Ferdu a Terezku. Jsou to dva loupežníci a trápí Julču. Ta je potom celá vyděšená. Ferda ji sem tam prožene. Terezka se k Ferdovi ráda přidá a tak včera Julče nabančili. Terezka ji taky škrábla do očička. Jůlinka byla tak vynervačená, že se pokakala i počůrala a taky sežvýkala půlmetrový provázek.
Panička teda zuřila, jak už dlouho ne. Všechno uklidila, Julču pomazlila a teď čeká, co se bude dít s provázkem. Panička se děsí, že půjde Julča rovnou na dvě operace.
Ferda s Terkou byli už dlouho podezřele hodní a takto to dopadlo. A tak teď bude Julča před nima schovaná sama v pokojíčku a až se úplně uzdraví, třeba se ti dva polepší.
Jó a panička naše popletená už konečně koupila nabíječku k foťáku, když tu původní vyhodila při úklidu. Nebylo to jen tak. Nabíječka nefungovala, panička tedy koupila i novou baterku a nabíječka stále nefungovala i když ten mladý a milý prodavač v obchodě říkal, že je vše jak má být. A tak panička chodila do obchodu až narazila na staršího milého prodavače a ten jí nabíječku vyměnil. Máme konečně dobito a fotíme. A tak můžeme ukázat, jak to Jůlince sluší, jak se máme a také jaké nám panička pořídila šplhadlo chrápadlo číslo dvě.


 

Žádné komentáře:

Okomentovat